Blog alcam 

Monitoring w firmie

Smart Dom

 

Prowadzisz zakład produkcyjny, sklep, warsztat czy magazyn? Od lat gromadzisz dzięki swojej pracy kapitał, dodatkowo często posiadasz na posesji dobra powierzone przez Klientów, jak ich auto do naprawy, meble do renowacji czy zamówione produkty i chcesz zwiększyć ich bezpieczeństwo? A może chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoich pracowników w swojej firmie? Systemy monitoringu przychodzą z pomocą. Zrealizowaliśmy setki instalacji systemów kamer i zabezpieczeń na terenie Brodnicy, Nowego Miasta, Rypina, Torunia i okolic. Dzielimy się praktyczną wiedzą.

Prowadzę od lat niewielki sklep – czy kamery mi się przydadzą?

W naszej ocenie są nieodzowne. Niezależnie, jak duży jest Twój biznes. Przed czym mogą Cię uchronić?

Kradzieże

Niezależnie, czy mówi o drobnej kradzieży w ciągu dnia, czy o zorganizowanym włamaniu w nocy. Samo posiadanie monitoringu odstrasza przestępców i działa prewencyjnie. W przypadku włamania stanowią ważny materiał dowodowy dla działań policy i późniejszych działań wymiaru sprawiedliwości.

Bezpieczeństwo pracowników

Sklepy i punkty usługowe często uskarżają się na niepowołane osoby przebywające na ich terenie. Monitoring pozowali sprawnie wyłapać ich obecność i zwiększy możliwość reakcji.

 

Bezpieczeństwo pracy

Niezależnie czy jesteś stolarnią, warsztatem mechanicznym, sklepem budowalnym czy sklepem spożywczym – Twoi pracownicy narażeni są wypadki w pracy. Monitoring pozwala minimalizować ryzyko ich wystąpienia. Obserwując swoich pracowników podczas wykonywania ich zadań, jesteś w stanie ocenić stopień realizacji zaleceń BHP czy zweryfikować istniejące w Twojej firmie procedury. W razie wystąpienia wypadku, możesz odtworzyć jego przyczyny.

Efektywność pracowników

Dzięki stałej obserwacji swojego zespołu możesz analizować Wasze modele pracy i zbierać obserwacje do wdrażania ulepszeń. Kamery w zakładzie pracy pozwolą poprawić funkcjonowanie działów.

Monitoring obiektu Alcam Brodnica 

Na terenie Brodnicy, Rypina, Nowego Miasta, Torunia i okolic zrealizowaliśmy już setki instalacji systemów monitoringu i zabezpieczeń. Kamery montowaliśmy w dużych zakładach produkcyjnych w Brodnicy, tartaku, sklepach, firmach usługowych, domach jednorodzinnych i osiedlach. Poznaj nasze doświadczenie i konkurencyjne na lokalnym rynku ceny monitoringu. 

 

Więcej artykułów

Skorzystaj z doświadczenia firmy elektrycznej działającej na terenie Brodnicy, Nowego Miasta, Torunia i okolic. Alcam Systemy Zabiezpieczeń Elektronicznych – elektryk godny zaufania. Poznaj nasze realizacje i praktyczne porady.